Rezervace parkoviště


Cena

Rychlá online rezervace

Při tvorbě našeho rezervačního systému na našem parkování u letiště Václava Havla v Praze jsme se snažili vytvořit maximálně pohodlný a komfortní rezervační systém. Domníváme se totiž, že proces rezervace má být co nejpřehlednější a nejjednodušší. Mnozí z nás bývají ve spěchu a shánějí rezervaci v hodně velkém stresu nebo dokonce někdy i na poslední chvíli – tak proč to zbytečně ztěžovat buď špatně nebo pomalu se načítající stránkou, nepřehledným designem nebo vypadávajícími údaji k vyplnění?

Řekli jsme ne, a rozhodli se vytvořit rezervační systém, který Vám umožní zarezervovat své místo během pouhých 20 vtěřin.

Jak rezervace probíhá?

Rezervace místa na parkovišti u letiště Praha je probíhá buď pomocí jednoduchého online formuláře nebo prostřednictvím telefonátu či emailu, které najdete v sekci Kontakty.

Při rezervaci parkování u letiště Praha online do formuláře, prosím, zadejte datum a čas příjezdu a předpokládaného odjezdu. Následně Vám formulář spočítá celkový počet parkovacích dnů, a zobrazí také i konečnou částku, kterou budete moci uhradit na místě. Poté kliknete na tlačítko Rezervovat, a budete přesměrováni na stránku Online rezervace, kde vyplníte osobní a kontaktní údaje. Prosíme, dbejte nejvyšší pečlivosti a zadávejte veškeré osobní údaje precizně, poněvadž pouze na základě Vámi zadaných údajů budeme moci Vás kontaktovat a oznamovat nějaké změny nebo sdělovat důležité informace. Po dokončení online-rezervace zašleme Vám potvrzení o učiněné rezervace s kódem na Vámi zadanou emailovou adresu. Kód rezervace ohlásíte při příjezdu na parkoviště.

V případě, že jste v hodně velkém spěchu a opravdu nestíháte zadávat rezervační a osobní údaje na telefonu, doporučujeme se spojit s naší telefonickou rezervační službou, která je vám k dispozici 24/7. Během telefonátu pracovník našeho zákaznického centra si vyžádá od Vás tytéž údaje, které byste zadávali při online-rezervaci, a následně odešle potvrzení SMSkou nebo mailem, jak bude libo.